istanbul Land Rover Servisi Mekanik Tamir
Tıkla Ara 0505 297 15 47 Yol Tarifi

Land Rover BAKIMLAR
Land Rover Servisi Mekanik Tamir istanbul

Eskişehir Iğdır Sivas Tekirdağ

istanbul Land Rover Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu


Land Rover Mekanik Bölümümüzde araçlarınız bakım ve onarım işlemleri aracınızın fabrikasyon standartlarına göre yürütülür. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personelimize teslim edebilirsiniz. Çekirdekten yetişmiş ve Land Rover ile ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personelimizle kusursuz hizmet sunmak amacıyla her gün kendimizi yeniliyoruz. Son teknoloji cihazlar ve güncel eğitimler ile sizin için çalışıyoruz.

istanbul Land Rover – Motor Revizyonu

Land Rover marka benzinli ve dizel araçlarınızın motor onarım ve revizyonları, orjinal parçalar kullanılarak Yükseliş Ankara Land Rover Servisimizde gerçekleştirilmektedir. Land Rover marka benzinli ve dizel araçlarınızın kullanımınıza ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları mevsimlik bakımları yapılmakatadır. Periyodik bakımların haricinde ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik şanzıman ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve Land Rover konusunda uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir.

istanbul Land Rover Servisi Mekanik Tamir ve Motor Revizyonu

Land Rover aracınızda, Land Rover araçlarınızdaki arızaların tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, en son teknoloji kullanılarak, Autologic Diagnos cihazı ile yapılmaktadır. İleri teknoloji ile donatılmış Land Rover araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa Land Rover ‘mizce yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi Land Rover aracınızda gerçekleştirilmektedir. Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, Land Rover aracınızda, müşterimizin isteği doğrultusunda elektronik alt yapısı müsait olan araçlara kişiselleştirme ve programlamalar yapılabilmektedir.
Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak No: 4 Şaşmaz, ANKARA
Land Rover Servis Tel: 0312 278 56 20
Land Rover Servis Tel:
0505 297 15 47