Trabzon Land Rover Servisi Kaporta Boya
Tıkla Ara 0505 297 15 47 Yol Tarifi

Land Rover BAKIMLAR
Land Rover Servisi Kaporta Boya Trabzon

Bayburt Kahramanmaraş Kayseri Kilis
Trabzon da Land Rover araçlarınızın her türlü tamir servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Land Rover aracınızda, Land Rover araçlarınızın her türlü hasar ve kaporta servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır.

Trabzon Land Rover – Boya Servisi
Land Rover aracınızda, Land Rover araçlarınızın tüm elektronik donanımındaki arıza kayıtları, test cihazı yardımıyla tespit edilip ekonomik ve doğru onarım yapılması sağlanır. Land Rover aracınızda, araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarlarını renk bilgisayarı yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minumum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Trabzon Land Rover – Boya Koruma Servisi

Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin.

Trabzon 'da Landrover Boya Koruma ve Kaporta Hizmeti. Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşmuş matlaşmış ve donuklaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan Boya Koruma Sistemini sizlere sunmaktayız. Land Rover aracınız boya korumasıyla daha parlak daha göz alıcı olacaktır.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işlemlerinin ilk aşamasında otomobilin dış yüzeyi özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yüzeye yapışan atık maddeler temizlenecektir. Daha sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilecektir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işleminin ikinci aşamasında boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işleminin üçüncü aşamasında ise boya yüzeyi özel bir koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içermektedir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi, kışın boyaya zarar veren çamur, tuz ve diğer minarellerden, hava kirliliğinin içerdiği zarar verici etkilerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.

Land Rover - Boya Koruma Servisi sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak No: 4 Şaşmaz, ANKARA
Land Rover Servis Tel: 0312 278 56 20
Land Rover Servis Tel:
0505 297 15 47