Land Rover Servis – Boya Koruma
Tıkla Ara 0505 297 15 47 Yol Tarifi

Land Rover SERVİS HİZMETLERİ
Land Rover Servis – Boya Koruma

Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin.

Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşmuş matlaşmış ve donuklaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan Boya Koruma Sistemini sizlere sunmaktayız. Land Rover aracınız boya korumasıyla daha parlak daha göz alıcı olacaktır.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işlemlerinin ilk aşamasında otomobilin dış yüzeyi özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yüzeye yapışan atık maddeler temizlenecektir. Daha sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilecektir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işleminin ikinci aşamasında boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi işleminin üçüncü aşamasında ise boya yüzeyi özel bir koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içermektedir.

Land Rover - Boya Koruma Servisi, kışın boyaya zarar veren çamur, tuz ve diğer minarellerden, hava kirliliğinin içerdiği zarar verici etkilerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.

Land Rover - Boya Koruma Servisi sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak No: 4 Şaşmaz, ANKARA
Land Rover Servis Tel: 0312 278 56 20
Land Rover Servis Tel:
0505 297 15 47